Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
shooter

Продадено Monitor Lenovo P27q-20

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
16.000 ден.
Истекува

Опис

Мониторот е некористен, отворен е само да се види што содржи пакувањето и вклучен е да се испита дали работи и да не има мртви пиксели. Доаѓа комплет со кабел за напојување, дисплеј порт кабел и USB-B to USB-A кабел. Спецификации за мониторот тука...

Може замена и за хардвер, со / без доплата :)

Информации

Автор
shooter
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
409

Повеќе огласи од shooter

На врв Дно