Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Software

Продадено Monitor/laptop stand Dormeo

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1.500 ден.
Истекува

Опис

Продавам Мonitor / Laptop stand Dormeo со УВ ламба за дезинфкеција на тастатурата и глувчето.
без траги на користење го продавам бидејќи го сменив мониторот и не го користам

Информации

Автор
Software
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
194
На врв Дно