Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Продадено Монитор Dell Alienware AW2720HF 27" Full HD 240Hz 1ms IPS RGB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
15.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам комплетно исправен и безпрекорно сочуван многу малку користен монитор Dell Alienware AW2720HF 27" Full HD 240Hz 1ms IPS RGB, комплетно пакување.

Купен е пред помалку од 1 година од gjiraffa50.mk, користен по неколку часа неделно на спореден гејминг PC.

Цена, фиксна: 15000 денари
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
294

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно