Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Banjifiko

Монитор Benq VZ2770H white

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Линк за спецификации
https://www.benq.com/en-ap/monitor/stylish/vz2770h.html
Барам проценка на мониторов, купен од Анхоч 2017 година, комплетно исправен и без никакви физички оштетувања и мртви пиксели.
Панелот е 27'', AMVA+ (Е2Е), W-LED, 1920 x 1080 pixels, Anti-Glare, Viewing angles (H/V) 178° / 178°, Brightness: 300 cd/m²,
Има VGA и 2 HDMI влеза, и единствена мана му е фиксниот стенд.


Информации

Автор
Banjifiko
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
308

Повеќе огласи од Banjifiko

На врв Дно