Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Banjifiko

Монитор Benq VZ2770H white (AMVA+ panel)

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
6.000 ден.
Истекува

Опис

Се продава Монитор Benq VZ2770H, бела боја, купен од Анхоч 2017 година, комплетно исправен и без никакви физички оштетувања и мртви пиксели.
Панелот е 27'', AMVA+ (Е2Е), W-LED, 1920 x 1080 pixels, Anti-Glare, Viewing angles (H/V) 178° / 178°, Brightness: 300 cd/m²,
Има VGA и 2 HDMI влеза, и единствена мана му е фиксниот стенд.

  • Ми се допаѓа
Реакции: bristlebac

Информации

Автор
Banjifiko
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
463

Повеќе огласи од Banjifiko

На врв Дно