Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dekomote

Продадено Monitor Audio MR Centre центар звучник

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
6.150 ден.
Истекува

Опис

Продавам половен Monitor Audio MR Centre центар звучник со следните карактеристики:

 • Купен фебруари 2020, од Алфа Аудио, прв газда
 • Користен во домашни услови, во беспрекорна состојба
 • Црна боја
 • Целосна амбалажа, документација и документ од Алфа Аудио

Технички спецификации:

 • 60 Hz — 30 kHz
 • 150 W RMS
 • 2 x 5.5" MMP II bass mid-range + 1 x 1" C-CAM Gold Dome tweeter
  [*]91 dB 1W/1m
  [*]6 ohmПовеќе информации во ПП
Локација: Карпош, Скопје.
Карго: Не.

Информации

Автор
dekomote
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
496

Повеќе огласи од dekomote

На врв Дно