Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Flapjack

Монитор ASUS ROG PG278QR - 1440p 165Hz 1ms G-Sync

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
22.000 ден.
Истекува

Опис

Без никаква мана како dead pixels, stuck pixels итн, има мал (factory) clouding во долниот десен ќош. Неприметливо освен на скроз црн екран.

WQHD 2560x1440p
165hz
NVIDIA G-SYNC
1ms response time
Подесување на сите можни оски


Купен при крај на 2019 (33.000мкд), гаранција нема веќе. Користен во непушачка просторија. Не е мајнуван.
Супер за било каков гејминг и за daily-use. Иде комплет со кутија и сите додатоци.

Цена - 22.000мкд

Не можам да праќам по карго, по можност купувачот да биде во Скопје.

Информации

Автор
Flapjack
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
353

Повеќе огласи од Flapjack

На врв Дно