Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Monitor 32" LG 32UN880-B Ergoline Ultrafine 4K IPS/60Hz/5ms

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
25.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.lg.com/us/monitors/lg-32un880-b-4k-uhd-led-monitor
Продавам практично нов професионален монитор LG 32UN880-B Ergoline Ultrafine 32" 4K IPS/60Hz/5ms HDR10
Користен е само неколку часа, донесен од странство, но оригиналниот држач е заборавен и наместо тој има друг професионален држач (со подесување во висина и ротација по 3 оски). Нема знаци на користење, ниту мртви/заглавени пиксели.


Цена, фиксна: 25000 денари
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
397

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно