Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Skorp

MONITOR 24" AOC G2590FX 1920x1080, 16:9,144HZ

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
8.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Линк за спецификации
https://eu.aoc.com/en/gaming/products/monitors/g2590fx
Ако може проценка за мониторов - MONITOR 24" AOC G2590FX 1920x1080, 16:9,144HZ.
Мониторот е во одлична состојба, мислам дека нема потреба од слики.
Ако некој е заинтересиран не е проблем ќе пуштам и слики. Доаѓа со оригинал кутија и сите додатоци.
Има гаранција до 12 месец 2022 година во Нексио.

Информации

Автор
Skorp
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
206

Повеќе огласи од Skorp

На врв Дно