Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
DemoUser

Мобилен Samsung А7 модел SM-A750FN/DS

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_a7_(2018)-9340.php
Мобилниот нема екран се скрши и лично јас го средив отворив и спремив за друг.
Проблем има што треба да се направи фактори ресет дека има мои податоци на него така да тој што ќе го купи ќе мора да напраи фабрички ресет од старт.
Освен со екранот нема никаков друг проблем со него отклучен е на сите мрежи и го користев со 2 сим картици.
Батеријата држеше без проблем никаков 1 до 2 дена зависност од користење.
Со него добивате се комплет кутија како што дошло од продавница.
ГАРАНТИРАМ дека телефонот/матичната и сите друго работи немаат никаков проблем слободно кој ќе го земе може на лице место да го донесам и тестира ако има начин како да го упали и воедно пред мене да му направиме фабрички ресет.

Контакт : +38975651213 Зоран или на вибер 24/7 или пак приватна порака.

Информации

Автор
DemoUser
Поднесена
Последна промена
Прегледи
284

Повеќе огласи од DemoUser

На врв Дно