Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
fazrijan

MiniPC

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
5.000 ден.
Истекува

Опис

Продавам Мини ПЦ ,спецификации на сликите доага со линукс ама може да вози и виндовс.

Цена 5000 ден.



  • Ми се допаѓа
Реакции: Nikola100 и Peceto

Информации

Автор
fazrijan
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
243

Повеќе огласи од fazrijan

На врв Дно