Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Mini PC Asus PN62: i3 10gen, 8GB RAM, 256GB NVMe

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
16.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам многу малку користено и безпрекорно сочувано Mini PC Asus PN62 со i3 10 gen процесор, погоднo за употреба во канцеларија, како HTPC компјутери, лесно пренослив со мала тежина од само 700 грама и мала димензија 11.5cm x 11.5cm x 5.0cm.

Спецификации:

CPU: Intel® Core™ i3-10110U Processor
RAM: 2 x 4GB 2400MHz ( Up to 64GB
SSD: 256GB Samsung PM961 NVMe
Connectivity: Intel® Wi-Fi 6 AX201/AX200 (Gig+) and Bluetooth * 5

Front I/O Ports

1 x 3 -in-1 Card Reader
2 x Microphone
1x USB 3.2 Gen 1
1x USB 3.2 Gen 2 Type-C*
1 x Audio jack
1 x Consumer IR sensor (инфраред за далечинско итн)

Back I/O Ports

1 x USB 3.1 Gen 1 Type-C Display port
2 x USB 3.1 Gen 1
1 x HDMI
1 x DisplayPort
1 x RJ45 LAN
1 x DC-in

Гаранција 1 месец
Цена, фиксна: 16000 денари
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
174

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно