Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Rikimaru

Mini ITX + LGA 1200/1700 + DDR4 16 GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Здраво дечки,

Потребна ми е матична половна Mini ITX + процесор LGA 1200 или LGA 1700. Процесор i5ка барем 1x500 со iGPU мора. Плус рам ако имате 16 GB DDR4.

Поздрав

Информации

Автор
Rikimaru
Поднесена
Последна промена
Прегледи
302

Повеќе огласи од Rikimaru

На врв Дно