Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gokica

Мини бар фрижидер Fuego FGMF448W

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
3.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.neptun.mk/categories/bela_tehnika/frizideri/FRIZIDERI1/FUEGO-FGMF-448-W
Нов!

Фрижидерот е купен пред отприлика месец дена од нептун:


Цркна големиот фрижидер и мислев дека поправката ќе потрае. Го земав вечерта а за среќа наредниот ден утрото го поправивме големиот фриз.

Така стои, ганз нов. Ако на некого му треба може да го добие по упола цена од продавница т.е. 3,000 ден.

Информации

Автор
gokica
Поднесена
Последна промена
Прегледи
1002

Повеќе огласи од gokica

На врв Дно