Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
wolverine

Mikrotik рутери hAp AC2

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
8.400 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Имам нова залиха од Mikrotik hAP AC2. Моментално имам x3 од нив.

Цена: 2800 денари парче.

Повеќе инфо во инбокс.

Попуст ако се земат сите три наеднаш.

Информации

Автор
wolverine
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
116

Повеќе огласи од wolverine

На врв Дно