Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
wolverine

Mikrotik рутери - hAP AC2 & hAP AC3

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
260 €
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам неколку парчиња Микротик рутери купени во EU.

3 x Mikrotik hAP AC2 - 60 еур
1 x Mikrotik hAP AC3 - 80 еур

Рутерчињата се нови и некористени. Ги продавам затоа што купив повеќе отколку што ми требаа за мојата куќа.

Тестирани и вратени во оргиналните кутии.

Гаранција од мене 1 месец.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Oktar

Информации

Автор
wolverine
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
155

Повеќе огласи од wolverine

На врв Дно