Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
boksata

Продадено Микрофон Tracer Premium Pro USB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
1.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.anhoch.com/product/599872041/microphone-tracer-premium-pro-usb
Се продава usb condenser mic Tracer Premium Pro.
Не е воопшто користен, отворен е и пробан (сметајќи дека ќе има потреба) и од тогаш така стои на биро.
Купен е пред нова година, има и гаранција само треба да проверам до кога точно.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
boksata
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
399

Повеќе огласи од boksata

На врв Дно