Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
J

Продадено Microphone Gaming Genesis Radium 400 Studio For Streaming

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
3.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Линк за спецификации
https://genesis-zone.com/product/radium-400?ir=1
Se prodava minimalno koristen mikrofon so Boom Arm, so garancija uste 9 meseci, kupen kraj na noemvri.
Mikrofonot e kako nov, doagja so full pakuvanje
Kontakt 078-349-395

Информации

Автор
Jovchez
Поднесена
Последна промена
Прегледи
264

Повеќе огласи од Jovchez

На врв Дно