Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Mario Markovski

Купено Micro-ATX Case

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Купувам некое Micro-ATX куќиште до кај 3000 денари, може и поголемо ако имате (по можност со RGB fans). Слободно пишете тука или пп.

Информации

Автор
Mario Markovski
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
159

Повеќе огласи од Mario Markovski

На врв Дно