Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pilsator

Mi Smart Sensor Set zhtz02lm

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
3.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Се продава Mi Smart Sensor Set zhtz02lm нов, без гаранција.
Сетот содржи:
Kонтролен Мi панел
Два сензори за движење,
Два сензори за прозор/врата
Безжичeн прекинувач.

Информации

Автор
Pilsator
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
163

Повеќе огласи од Pilsator

На врв Дно