Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
lumixoid

Продадено Mi Box S

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Молам за проценка на Android Box - Mi Box S.
Купен на март 1, 2021, малку користен.

Цена 2000 ден.

Информации

Автор
lumixoid
Поднесена
Последна промена
Прегледи
185

Повеќе огласи од lumixoid

На врв Дно