Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
omegaRED

Продадено Механичка тастатура Logitech G915

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
8.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Одлично сочувана и без оштетувања, EN/UK layout, со кутија и додатоци.

20220204_212058.jpg 20220204_212456.jpg 20220204_212533.jpg 20220204_212537.jpg 20220204_212540.jpg

Информации

Автор
omegaRED
Поднесена
Последна промена
Прегледи
594

Повеќе огласи од omegaRED

На врв Дно