Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
100JKO

Механичка тастатура Ducky One 2 Mini 60% RGB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
75 €
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.duckychannel.com.tw/en/Ducky-One2-Mini-RGB
Ducky One 2 Mini RGB

Ducky One 2 Mini 60% RGB со Cherry MX Silver Speed свичеви.
Купена од Нексио во мај 2021 (има гаранција уште една година).

Одлично сочувана, mint condition. Има кутија и ги има сите додатоци.

Причина за евентуална продажба е надградба.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Banjifiko

Информации

Автор
100JKO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
738

Повеќе огласи од 100JKO

На врв Дно