Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
omegaRED

Механичка тастатура CM Storm QuickFire Ultimate

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
1.800 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам механичка тастартура CM Storm QuickFire Ultimate. Cherry MX brown свичеви, US layout. Сочувана освен што едната ногарка е скршена - така ми е купена од форумов.

Цена 2.000 денари

aDSC_0093.jpg aDSC_0094.jpg aDSC_0095.jpg
  • Ми се допаѓа
Реакции: Fatal1ty_

Информации

Автор
omegaRED
Поднесена
Последна промена
Прегледи
690

Повеќе огласи од omegaRED

На врв Дно