Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Banjifiko

Продадено Метални држачи за CD/DVD

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
2.000 ден.
Истекува

Опис

Продавам два метални држачи за CD или DVD, високи 160 cm, со по 66 стандардни и 6 проширени лежишта.
Цена 1000 денари парче.

Информации

Автор
Banjifiko
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
362

Повеќе огласи од Banjifiko

На врв Дно