Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
DemoUser

Продадено Метален мебел ФИОКАР КАСЕТА

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
8.000 ден.
Истекува

Опис

Се продава исто вакво : Касета 3Ф.WVA 59Мссс833 Црна

Користено е 3 години купено е многу поскапо од оваа цена што е сега.
Со многу мали видливи ситни гребки кои треба со лупа да се гледаат.
Доаѓа со 2 оригинал клуча и функционира без никаков проблем.
Ќе напоменам дека е изработено многу цврсто и тешко е за носење т.е не е лесно да го кренеш и носиш цело време има тежина и ептен јака и цврста изработка има.Цена 8000 денари и доколку некој мисли дека е многу скапо нека пише приватна порака да се договориме.
Контакт/Вибер : +38975651213

Информации

Автор
DemoUser
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
433

Повеќе огласи од DemoUser

На врв Дно