Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Psycore

Meta Quest Link Cable USB 3.2 to Type-C 7m 5Gbps

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
3.000 ден.
Истекува

Опис

Се продава high endurance 7 метри кабел USB3.2 од едната страна и Type-C од другата со 5Gbps проток. Compatible со секој Meta Quest VR уред. Кабелот не е користен.

Информации

Автор
Psycore
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
52

Повеќе огласи од Psycore

На врв Дно