Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
iface

Продадено Meta Quest 2 128GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
21.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.meta.com/quest/products/quest-2/
Se prodava Meta Quest 2 128GB. Koristen okolu 20 pati so 3090 kako driver i WiFi 6 za transfer na slika. Spakuvan vo originalna kutija so 1 par kontroleri za leva i desna raka, charger i kabel. Prakam po kargo.

Информации

Автор
iface
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
411

Повеќе огласи од iface

На врв Дно