Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Anungunrama

Менувам Resident Evil 4 Remake PS5 за Star Wars Jedi Survivor

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Менувам
Состојба
Не е назначено
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Ја менувам горенаведената игра за новата SW, еднаш изиграна :)

345532260_1002151310951369_3057578892331013458_n.jpg

Информации

Автор
Anungunrama
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
69

Повеќе огласи од Anungunrama

На врв Дно