Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Sparkplug folf

Менувам разновиден хардвер за:

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Менувам
Состојба
Не е назначено
Цена
1 ден.
Истекува

Опис

Добар ден, го менувам хардверот од овој оглас за:
1. Usb 4G modem + sd card slot (Windows 10 support)
2. Lan карти a/b/g/n half height/full height
3. DDR, DRR2, DDR3, DDR3L SODIMM во било каква големина до капацитет од 4GB
4. msata ssd 32-256GB
5. дополнителни батерии за Lenovo Thinkpad X120e 6 cell, T420 9cell што држат добро
6. Lenovo Thinkpad x120e (AMD E-350, 8GB ddr3, hdd/ssd optional, battery required(6 cell battery optional)) во добра козметичка состојба (сочуван)
7. Lenovo Thinkpad T420 (i5-2540M, 8G ddr3, HD+ 1600x900, hdd/ssd optional, firewire(ieee1394), battery required(9 cell battery optional)) во добра козметичка состојба (сочуван)


Хардверот кој се менува ќе биде прикачен во ексел фајл подоле. Aко се сетам на уште нешто ќе пишам. Мислам дека имам опфатено се што ми треба. Поради обврски може споро да враќам на пораки или да не ги видам.

Информации

Автор
Sparkplug folf
Поднесена
Последна промена
Прегледи
663

Повеќе огласи од Sparkplug folf

На врв Дно