Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
doperrr

Менувам Poco X3 Pro

Слики


Тип
Менувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Како што наведов на огласот менувам тотално исправен X3 Pro, за Iphone X или Xs
Телефонот нема никаква маана, без грепка на екран, позади има некои минимални оштетувања на пластиката ама тоа е неизбежно изгорено од сонце
Може да се проба нема никаков проблем, пишете пп или барајте ме на 076/408-224 (+ Viber/Whatsapp)

Информации

Автор
doperrr
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
84

Повеќе огласи од doperrr

На врв Дно