Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
xhktw

Менувам Lenovo IP G3 15ACH6 за MacBook Air M1

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Менувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Информации

Автор
xhktw
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
548

Повеќе огласи од xhktw

На врв Дно