Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Rejzerot

Менувам HDD-За SSD

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Менувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
2.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.westerndigital.com/products/internal-drives/wd-blue-desktop-sata-hdd#WD20EZBX
Менувам хард диск Western Digital 2TB WD20EZBX во потполно исправна состојба 100% исправен,купен е на 5 Јануари 2023 од Анхоч (Амако) (Линк од дискот ) со уште 20 месеци преостаната гаранција,тестови може да видите по сликите,може и тест на лице место.Го менувам за SSD од 1TB да не e nvme затоа што немам на самата матична плоча место за уште едно nvme.

Понуди во пп

Информации

Автор
Rejzerot
Поднесена
Последна промена
Прегледи
286

Повеќе огласи од Rejzerot

На врв Дно