Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
psyside

Менувам 12SU за S22U ( Snapdragon)

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Менувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Како што гласи насловот

22U треба да биде со 12GB рам и стакло сочуван како и мојот 12SU.

Се менува за да тестирам 22U

078 225 946 Марјан

Повеќе инфо пп или телефон

Информации

Автор
psyside
Поднесена
Последна промена
Прегледи
268

Повеќе огласи од psyside

На врв Дно