Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
nik0la_

Mechanical Keyboard Skiller MECH SGK3 Kailh BLUE - custom keycaps

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
2.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам Механичка тастатура со custom коплиња + оригиналните копчиња.
Состојба 10/10
Kailh BlueИнформации

Автор
nik0la_
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
280

Повеќе огласи од nik0la_

На врв Дно