Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
DonFrozex

Продадено Mechanical Keyboard Keychron K8

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
5.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.keychron.com/products/keychron-k8-tenkeyless-wireless-mechanical-keyboard
Пошо се подновив со сет МХ, нема поента keychron-ов да фаќа прашина така.
После проценка ќе иде на продажба.

Детали:
Keychron K8 Wireless Mechanical Keyboard, Gateron Optical RGB Backlight Aluminium Red Switch, Hot-Swappable.
дополнително, во цената би следеле и 2 сета со по 70 свичови -Optical Brown & Optical Black (оние „потивките“)
Тастатурата е моментално со комбинација од Brown+Black свичови

Купена од Neksio пред година дена, така да мислам дека има уште година дена гаранција.


  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
DonFrozex
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
354

Повеќе огласи од DonFrozex

На врв Дно