Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Davko010

Maus : Razer Basilisk V3

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
3.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.razer.com/gaming-mice/razer-basilisk-v3
Prodavam maus Razer Basilisk V3 (kupen na 15 mart) . Go prodavam poradi toa sto kupiv Deathadder v3 koj povekje mi odgovara na raka i e po lesen. Mausot e vo odlicna sostojba, bez zabeleski i ostetuvanja.
Cena : 3200 denari.
  • Уау
Реакции: Miki98

Информации

Автор
Davko010
Поднесена
Последна промена
Прегледи
404

Повеќе огласи од Davko010

На врв Дно