Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Mikaxsus

Продадено Matrexx 55 Mesh

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
2.400 ден.
Истекува

Опис

Поздрав,

Го огласувам куќиштево за продажба, купено од Нексио пред некоја недела две, скоро се е фабрички исто вклучувајќи ја и кутијата, освен од плеховите за PCI-E карти се извадени две и не се враќаат назад бидејќи се од лим (само се кршат/сечат и не се враќаат назад). Слики се прикачени за полесен преглед на состојбата.

Информации

Автор
Mikaxsus
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
1144

Повеќе огласи од Mikaxsus

На врв Дно