Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Maticna ploca lga1200, cpu g5925 i 4gb ram

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
7.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Se prodava maticna b560 , procesor g5925, 4gb ram ddr4
Imaat garancija do 2025 godina. Sleduvaat so kutija od niv.
Cena 8000 denari.
Ke bidaat slobodni od petok.
Ne prakjam po kargo.
Lokacija Skopje , Stajkovci.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
221

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно