Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Pane24

Maticna am4 komplet so cpu i ram.

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
4.500 ден.
Истекува

Опис

Se prodava maticna so cpu amd a6 , ram 4 gb ddr4.
Sleduva so kutija od plocata.
Podetalno info na slikite.
Cena forumska - 4500 denari.
Za redovni musterii - 4000 denari.
  • Ми се допаѓа
Реакции: igor_igor

Информации

Автор
Pane24
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
506

Повеќе огласи од Pane24

На врв Дно