Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Enis-Phantom

Матична за Интел 8/9 генерација

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Ми требаат 2 матични за интел 8/9 генерација.
Не барам некоја специјална матична да се само исправни и по можност што по евтини ќе бидат за офис конфигурации со целерон Г серија процесори.

Благодарам.

Информации

Автор
Enis-Phantom
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
206

Повеќе огласи од Enis-Phantom

На врв Дно