Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Матична плоча Asus Prime X670-P AM5 DDR5

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
9.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам околу 1 месец користена матична плоча Asus Prime X670-P AM5 DDR5. Kупена е од странство, без локална гаранција. Ја користев лично јас во еден од моите компјутери, нема никакви забелешки, комплетно е исправна и нема знаци на користење. Давам гаранција од 1 месец.

Повеќе инфо: PRIME X670-P|Motherboards|ASUS Global

Цена, фиксна: 9500 денари
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
113

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно