Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Dinamit

Продадено Матична плоча Asus Prime B365M LGA 1151 и процесор Intel G4900

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
2.500 ден.
Истекува

Опис

Се продава Матична плоча 1151 за 8-ма и 9-та генерација на процесори.

Asus Prime B365M-K со процесор Intel G4900


Работите не се делат.
Цена за комплет 2500 денари

Информации

Автор
Dinamit
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
63
На врв Дно