Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Davko010

Купено Матична LGA 1155 (4RAM slots)

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен со траги на користење
Истекува

Опис

Како што е насловот , купувам функционална матична со LGA 1155 сокет и 4 места за рам плочи.
Буџетот ми е до 3000 денари.
Пожелно е да сте од Скопје.
Понуди во приватна порака.

Информации

Автор
Davko010
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
301

Повеќе огласи од Davko010

На врв Дно