• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
boksata

Матична B450, Напојување

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Купувам матична плоча B450, пожелно да е M и напојување 500w до 600w пожелно да е Bronze.
  • Ми се допаѓа
Реакции: borcep

Информации

Автор
boksata
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
179

Повеќе огласи од boksata

На врв Дно