Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dzunko

Продадено Матична Asus Z590-P и Процесор Intel i5-10400F

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
15.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам комплет од матична плоча и интел процесор. Нови и некористени воопшто , без гаранција. Донесени се од странство во мај 2022 од мој другар , ама не го склопивме PC- to - си замина пак во тоа странството .:)
Затоа одат на продажба :

Цена за комплет MB + CPU = 15000 ден

Посебно :
  • MB = 8500 ден
  • CPU = 7500 den
Цените се фиксни.
Повеќе инфо на ПП
Праќам по карго !
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
dzunko
Поднесена
Последна промена
Прегледи
886

Повеќе огласи од dzunko

На врв Дно