Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Source441

Матична AsRock H81 Pro BTC + процесор

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
5.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Се продава матична AsRock H81 Pro BTC и процесор Intel Celeron G1830

Информации

Автор
Source441
Поднесена
Последна промена
Прегледи
1824

Повеќе огласи од Source441

На врв Дно