Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
fuzzjaw

Продадено Маски за iPhone 13 Pro

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1.000 ден.
Истекува

Опис

Продавам 6 маски за iPhone 13 Pro.

Горните три маски се минимално користени, таа најлево 5-6 дена, другите две по 2-3 дена максимум. Долните, пластичните, се воопшто некористени. Сите маски се беспрекорно сочувани, без траги на користење, и ќе ги добиете исчистени и дезинфицирани.

Единствен услов е local pickup од Охрид, не праќам по карго.

Цената е 200 денари парче, или 1,000 денари за сите 6.

Информации

Автор
fuzzjaw
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
258

Повеќе огласи од fuzzjaw

На врв Дно