Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dejan_str

Масичка за компјутер

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Препорака за добра но не прескапа маса за компјутер. Ништо фенси не барам, просечно нешто.

Информации

Автор
dejan_str
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
167

Повеќе огласи од dejan_str

На врв Дно