Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gokica

Marantz MPM-1000U

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
3.000 ден.
Истекува

Опис

Линк за спецификации
https://www.marantzpro.com/products/view/mpm-1000u
Микрофон Marantz MPM-1000U


[ZM16]MPM-1000U_Ortho_Web_RGB.jpg


Купен од Skymusic пред неколку дена за 3,850 денари. Микрофонот си е супер. Во меѓувреме синот доби на подарок слушалки со микрофон на кои се навикна веднаш. Па овој остана вишок. Можам и да го вратам во продавница. Но не е фер зашто сепак сме скинале лепенки на кутија.

Цена на микрофонот е 3,000 денари. Со него гратис оди и трипод со одличен квалитет за биро со метален навој кој чини 500 денари. Комплет целосно пакување во најлончиња и сл.

Се извинувам но не праќам по карго.

Ако има потреба ќе ставам и слики.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Costigan_Jr и dejan_str

Информации

Автор
gokica
Поднесена
Последна промена
Прегледи
345

Повеќе огласи од gokica

На врв Дно